perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

Parmak izli personel takip sistemleri, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Fabrikalar, hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, plazalar, oteller, hava alanları, alışveriş merkezleri, işletmeler, holdingler ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Parmak izli personel takip sistemleri çalışma mantığından bahsedelim. Parmak izli personel takip sistemleri, parmak izi tarama teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazların pek çok modelinde renkli ekran özelliği yer almaktadır. Renkli ekranlar, kullanımı çok daha kolay bir hale getirmektedir. Bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izi kullanmaktadırlar. Bu iz, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu sayede personellerin geçiş yaparken birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da personel takibinde geçişlerin çok daha güvenilir ve kontrollü olması anlamına gelmektedir.

Parmak izli personel takip sistemleri cihazlarının kayıt kapasiteleri her cihaz modelinde değişiklik göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasiteleri bu cihazlarda bin ile on bin arasında değişir. Yani personel sayınızın ne olduğunun bir önemi kalmaksızın kullanıma devam edilebilmektedir. Üstelik pek çok modelinde kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede de cihazların kayıt kapasiteleri artış göstermektedir. Bu da personel sayınız artsa bile kullanıma devam edebilmenize imkân tanımaktadır.

Parmak izli personel takip sistemleri cihazlarının personel takip programı ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Parmak izli personel takip sistemleri programı üzerinden; kişi bazında giriş çıkış raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar, raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans listesi, maaş zarfı kart kullanmayı unutanlar raporu, elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri, işe girenler raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, izinli personeller raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi raporları alınabilmektedir. Bu raporlar, programın ve cihazın kullanımının çok daha kolay olmasını sağlamaktadır. Parmak izli personel takip sistemleri programı ile eğer kullanacağınız alanda birden fazla giriş alanı varsa, girişlerin hangi alanlardan yapıldığını da görebilme imkânınız bulunmaktadır. Böylece birden fazla giriş alanı bulunması da sizin için bir sorun teşkil etmeyecektir. Üstelik bu program ile otomatik olarak mail gönderme imkânı bulunur. Böylece program üzerinden elde edilecek olan tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilir. Bunun dışında tüm bilgiler de program hafızasında yedeklendiği için cihazda herhangi bir sorun olması durumunda yedeklerdeki bilgiler kullanılabilmektedir.

Parmak izli personel takip sistemleri cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kilitlerin cihazlar ile bir arada kullanılması gerekmektedir. Her cihaz modeline uygun bir kilit bulabilmek daima mümkündür. Siz de parmak izli personel takip sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler