perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
SECUDA SEC 850 METAL KAPI ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ 33 ZONE BÖLGELİ
 • perkotek.com

33 ZONE BÖLGELİ METAL KAPI DEDEKTÖRÜ

Yüksek duyarlılığa sahip SECUDA SEC 850 kapı tipi metal üst arama dedektörü, tehlikeli metalleri anında tespit ederek sesli ve ışıklı olarak ikaz verir. 33 tarama bölgesine sahip olup metalin geçen kişinin neresinde olduğunu net bir şekilde gösterir. LCD ekranı ile tüm güvenlik ve hassasiyet seviyeleri rahatlıkla girilebilir ve giriş ekranınada şifre konabilir. Alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, belediyeler, kongre ve fuar alanları, askeri ve emniyet binaları, plaza ve işyerlerinde 7/24 sorunsuz olarak kullanılabilir. Kurulumundan sonra ilave bakım gerektirmeyen metal kapı dedektörüne metal nesnelerin ağırlığı, hacmi, boyutu, konumu önceden ayarlanabilir ve anahtar, mücevher, kemer tokası vb. yanlış alarmlar hariç tutulabilir.

EMC elektromanyetik radyasyon standardı ile uyumlu olup, kalp pili kullananlar, hamile kadınlar, disket, film, video kaset, vb  için zararsızdır. Direkt olarak yoğun sıvı temasına maruz kalmayacak şekilde iç ve dış ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

TEKNİK PARAMETRELER

Algılama Bölge Sayısı: 33 Zone bölgeli kapı dedektörü
Ekran: Üst arama dedektörü, 5,4 inch grafik LCD ekranlıdır.
Hassasiyet ayarı: 0-255 arası hassasiyet ayarlanabilir.
Senaryo: 3 ayrı geçiş hassasiyeti için senaryo oluşturulabilir. 1. senaryo çok çok hassas 3. senaryo sadece insanların gövdesi hassas ayakları az hassas gibi.
Frekans: Yan yana çalıacak dedektörlerin birbirinden etkilenmemsi için 13 ayrı frekanslar tanımlanabilir.
Alarm Tonu: Geçişdeki metal alarmları için 16 farklı alarm zil sesi seçilebilir.
Alarm Süresi: 0-3 saniye arasında ayarlanabilir.
Alarm Ses Seviyesi: 10 farklı ses seviyesi belirlenebilir yahut ses tamamen kapatılabilir.
Dikey Ölçüler: 2210×840×460mm
Dikey Koridor Ölçüsü: 2050×715×460mm
Paketleme Ölçüleri: 2295×700×200mm
Net Ağırlık: 38KG
Brüt Ağırlık: 43KG
Çalışma Voltajı: AC220V - 50/60Hz
Güç Tüketimi : 12W
Çalışma Frekans Aralığı: 1—50 Bantları
Çalışma Ortamı Sıcaklığı: -20℃~65℃
Kurulum Ortamı: Parazitten kaçınmak için metal içermeyen minimum aralık (W)100cm*(L)200cm
Algılama Hassasiyet Aralığı: Hassasiyet ≥10g Metal

TEKNİK FONKSİYONLAR

 • Metal kapı dedektörü, 33 tarama bölgesine sahiptir
 • Kızıl ötesi başlatma ve durdurma fonksiyonu.
 • Menü girişine admin şifresi belirlenebilir.
 • Entegre dört düğmeli panel çalıştırma modu
 • 0-255 hassasiyet seviyesi, her algılama alanında bağımsız olarak ayarlanabilir ve ayrıca genel hassasiyet de ayarlanabilir.
 • 0-100 arasında ilaveten güvenlik seviyesi belirtilebilir.
 • Dijital sinyal işleme filtre sistemleri ile mükemmel anti-elektromanyetik parazit kapasitesine sahiptir.
 • Mikro-bilgisayar denetleyicisi tarafından üretilen elektromanyetik dalgaların doğru tarama hızı, esnek, güvenilir ve sabit hassasiyet ayarları yapılabilir.
 • Ayarlanabilir Alarm ses tonları ile birlikte sessiz mod özelliği
 • Geçiş yapanları sayabilir.

 

METAL KAPI DEDEKTÖRÜ

33 ZONE KAPI DEDEKTÖRÜ SATIŞ VE TEKNİK SERVİS NOKTALARI

 

%100 yerli sermaye ile satışı yapılan metal kapı dedektörlerimiz satış sonrası teknik servis ağı ilede göz doldurmaktadır. Samsun, Karaman, Adıyaman, Ağrı, Bursa, Adana, Konya, Kars, Şırnak, Mardin, Çorum, Çankırı, Yozgat, Gümüşhane, Diyarbakır, Kastamonu, Iğdır, Kahramanmaraş, Antalya, Muğla, İstanbul, Bayburt, Eskişehir, Giresun, Afyonkarahisar, Erzincan, Manisa, Erzurum, Aydın, Trabzon, Hatay, Ardahan, Elazığ, Denizli, Tokat, Sinop, Kayseri, Düzce, Sakarya, Batman, Balıkesir, Van, Şanlıurfa, Siirt, Niğde, Kırşehir, Edirne, Bilecik, Muş, Karabük, Zonguldak, Bartın, Nevşehir, Hakkâri, Tunceli, Tekirdağ, Kırıkkale, Gaziantep, Kırklareli, İzmir, Kilis, Sivas, Kütahya, Burdur, Ordu, Kocaeli, Bitlis, Rize, İçel (Mersin), Aksaray, Çanakkale, Uşak, Malatya, Bingöl, Artvin, Bolu, Yalova, Osmaniye, Ankara, Isparta, Amasya olmak üzere Türkiye’nin her ilinde satış ve servis noktası yer almaktadır.

56 ülkeye ihracatı yapılan manyetik kapı dedektörlerimiz için bizi arayarak işletmenizin ihtiyacı olan en uygun modeli tespit edip, fiyat listesini temin edebilirsiniz.

 

 

İlgili: 33 zone kapı dedektörü, metal kapı dedektörü, kapı dedektörü, kapı tipi metal dedektör, üst arama dedektörü, güvenlik dedektörü, metal dedektörleri, metal dedektör, en iyi metal dedektörü, boy dedektörü, manyetik dedektör, 33 bölgeli kapı dedektörü, metal dedektör fiyatları, üst arama dedektörü fiyatları

perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler