perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

 

 OTOPARK BARİYERİ 

 

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta bariyer sistemlerine rastlamaktayız. Güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlayan bariyer sistemleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Üstelik bu bariyerlerin kol uzunlukları kullanacağınız alanın genişliğine göre değişiklik göstererek her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır. AVAX otopark bariyerleri ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor.

AVAX otopark bariyerleri ile sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde, plazalarda ve buna benzer her alanda yer alan otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik AVAX bariyerlerin zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz. AVAX bariyerleri ayrıca parmak izli, yüz taramalı ya da kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanarak tetikleyebilirsiniz. Bu bariyerler, aracın geçişi esnasında bariyer kolu üzerinde durması durumunda hareket sensörünü engeller. Hiçbir uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmaz. Araç geçişini tamamladığında ise bariyer kolu kapanma işlemine devam eder. Emniyet fotoseli kontrolü ile güvenliğin %100’e çıkarılmasını sağlayan bariyer sistemleri ile ayrıca acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş modu mevcuttur.

Yangın, deprem veya afet gibi alarm durumlarında bariyer koluna uzaktan kumanda ile tetik verilse dahi komut işlemez ve otomatik olarak serbest geçiş sağlanır. Kullanımları kadar kurulumları da oldukça basit olan AVAX bariyerler, ikaz lambası ile bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi esnasından sürekli olarak yanıp sönerek kullanıcısına bilgilendirme yapmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak bu bariyer sistemlerinde istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Farklı renk seçenekleri ile de dekoratif bir görünüm sunan otopark bariyeri sistemlerinin fiyatları, bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir.

KOLLU BARİYER

AVAX Kollu otopark bariyer sistemleri 3 metre, 4 metre led ışıklı, 5 metre çitli ve 6 metre teleskobik olarak çeşitlendirilmiştir. 3 metre kollu bariyerler genelde hızlı açılıp kapanma hızına sahip park bariyerlerinde kullanılır. 4 metre led ışıklı kollu bariyerler özellikle akşamları kolun havada ya da yatay konumda olduğunun daha net görülmesini sağlar ve dekoratif bir görüntü sağlar. 5 metre saçaklı ya da çitli diye tabir edilen kol ise; birbirine yatay ve dikeyde geçmeli birçok üniteden oluşur. Özellikle sokak hayvanlarının, kolun altından geçmek isteyen küçük çocukların yahut kaçak olarak geçiş yapmak isteyenleri engellemek amacı ile üretilmiştir. 5 metrelik çitli bariyer kolu kalktığında vidalanmış parçalar otomatik olarak katlanarak, kol 90 derece açıldığında geçişi kapatmayacak şekilde toplanır.

6 metrelik bariyer kolu ise teleskobiktir yani iç içe geçmelidir. 6 metre uzun bir mesafe olduğu tek parça olması durumunda taşıma güçlüğü oluşacağı için kol iç içerisine geçerek 3,5- 4 metreye kadar kısılabilir. Bariyerle kapatılacak alan 6 metreden daha kısa ise bariyer iç içe geçirilip istenen ebata getirilip vidalayarak sabitlenebilir.

OGS – HGS ETİKETLERİYLE ÇALIŞAN OTOMATİK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Karayolları ogs hgs sticker etiketleri gibi AVAX ında kendi etiketleri mevcuttur. Bu etiketler arabanın ön camına içeriden yapıştırılmaktadır. Bazı zırhlı arabalar yahut kurşun geçirmez cama sahip olan araçlar frekansları da kesebileceği için onlarda plastik su geçirmez plaka etiketleri kullanılmaktadır. Otopark bariyerinin yakınına konulan UHF uzun mesafe anten takılır. Bu anten güvenlik kulübesindeki geçiş kontrol paneline bağlanarak yazılım üzerinde hangi etiket numaralı araçların hangi saatlerde kaçar kere geçiş yapabilecekleri yetkilendirilir. Bu işlemin sonrasında otomatik hızlı geçiş sistemi kullanıma hazır hale gelmiştir.

Yetkilendirilmiş araç bariyere yaklaşamaya başladığında, 20-25 metreden UHF Ogs – hgs anteni etiketi okur, panele bağlanarak yetki sorgusunu yapar, yetkisi varsa otopark bariyerine tetik göndererek açılmasını sağlar. Güvenlik gerektiren yerlerle birlikte toplu konut ve siteler için ideal bir sistemdir.

BARİYER FİYATLARI

AVAX Bariyer sistemleri her bütçeye hitap eden model ve fiyatlara sahiptir. Otopark bariyer fiyatları modellere ve bariyerin ne ile tetikleyeceğine göre değişmektedir. Uzaktan kumandalı bariyer fiyatları, butonlu bariyer fiyatları, ogs – hgs etiketleriyle geçiş yapılabilen bariyer fiyatları, otomatik bariyer fiyatları, Kart okuyucu – parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemli bariyer fiyatları birbirinden farklıdır. Bariyer sistemleri konusunda açık ara sektör lideri olan firmamız ile iletişim kurup talebinizi ve isteklerinizi bize aktarmanız durumunda sizin için en uygun otopark bariyeri sistemini netleştirerek tarafınıza fiyat teklifi olarak gönderebiliriz.

OTOPARK BARİYERİ SATIŞ ve SERVİS NOKTALARI

AVAX Otopark bariyerleri Avrupa, Afrika, Güney Amerika ve Avusturalya kıtalarında 65’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Türkiye’de ise; Samsun, Çorum, Niğde, Çanakkale, Isparta, Manisa, Kütahya, Bursa, Uşak, Nevşehir, Karabük, Tokat, Siirt, Erzurum, Şanlıurfa, Trabzon, Tunceli, Gümüşhane, Mardin, Tekirdağ, Kilis, Kastamonu, Çankırı, Zonguldak, Rize, Gaziantep, Bilecik, İzmir, Sinop, Şırnak, Düzce, Burdur, Kahramanmaraş, Yozgat, Hatay, Afyonkarahisar, Konya, Adana, Iğdır, Aydın, Malatya, Kocaeli, Ordu, Karaman, Bitlis, Amasya, Adıyaman, Kırıkkale, Bingöl, Edirne, İstanbul, Muğla, Erzincan, Denizli, Bartın, Bolu, Balıkesir, İçel (Mersin), Antalya, Diyarbakır, Giresun, Osmaniye, Elazığ, Batman, Yalova, Artvin, Kayseri, Hakkari, Ağrı, Ankara, Sakarya, Muş, Eskişehir, Aksaray, Sivas, Kars, Van, Bayburt, Ardahan, Kırklareli, Kırşehir illerinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizi vermekteyiz.

İlgili kelimeler: Kapı bariyeri, kollu bariyer fiyatları, kumandalı bariyer, otomatik bariyer, otomatik kollu bariyer, otomatik park bariyeri, otopark bariyer sistemleri, otopark bariyeri fiyatları, otopark sistemleri, park bariyeri, uzaktan kumandalı bariyer, kollu bariyer, otomatik bariyer sistemleri, otopark bariyer fiyatları, otopark bariyeri ankara, kumandalı park bariyeri, kumandalı otopark bariyeri, kollu bariyer sistemi, oto park bariyeri, otomatik bariyer fiyatları, otomatik otopark bariyeri fiyatları, otopark bariyeri, kollu bariyer sistemleri, otopark bariyerleri, otopark giriş bariyeri, otopark sistemleri fiyatları, otopark bariyer, otopark bariyeri fiyat ve otopark sistemi.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları