perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ

Geniş ürün yelpazesine sahip Avax markamızın bünyesinde en çok ürün bulunan ürünler turnike sistemleridir. Kendi içlerinde bel  turnike sistemleri, VIP turnike, hızlı geçiş turnike sistemleri, boy  turnike sistemleri, bağımsız turnike sistemleri ve kelebek  turnike sistemleri olmak üzere ayrılırlar. Günlük hayatımızda da birçok bölgede karşımıza çıkan bel turnikeleri kullanıcılar tarafından en çok ihtiyaç duyulan ürünlerimizdir. Bu turnikelerden esinlenerek üretilen VIP turnikelerden sonra hayatımıza giren hızlı geçiş turnikeleri de kullanımları artarak özellikle plazalarda ve okul girişlerinde şık görünüşleri ile dikkat çekmeye başlamışlardır. Çelik kasaların sağlamlığı yanı sıra LED göstergeler ve plexi parçaları ile çok şık tasarımlarla sunulan ürünlerimiz kullanıcıların zevklerine ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir. Ayrıca bel turnikesi ve hızlı geçiş turnikelerimizde sunulan bir tercihimiz daha mevcuttur. Bu turnikeler single olarak kullanıcıya sunulduğu gibi bir diğer tercih olarak double modeli ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Double olarak da seçenek sunmamızın sebebi, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir. Nedir peki bu ihtiyaç? Açıklayacak olursak; geçiş noktasından iki turnike kullanılma zorunluluğu bulunan bir bölgede iki turnikenin sığacağı kadar bir alan mevcut değilse double turnikeler bu nokta imdadımıza yetişiyor. Böylelikle turnike sisteminin uygulanacağı bölgede her hangi bir tadilat yapılmasının ve buna bağlı ek bir masrafın önüne geçiliyor. Güvenliğin en üst seviyede olduğu noktalara uyarlanmak için ise boy turnikelerimizle hizmet vermekteyiz.

Her markamızda olduğu gibi turnike sistemlerinin de Türkiye distribütörü olduğumuzdan uygun fiyatlarımızla ve garantilerimizle sektörümüzde öncü durumdayız. Ürünlere göre farklılık gösteren paslanmaz çelik gövdeler ve elektrostatik boyalı gövdeler sayesinde ürünlerimizin kullanımı uzun ömürlüdür. Ayrıca insan gücüyle oluşabilecek her türlü darbelere karşı dayanıklıdır. Müşterilerimizin isteklerine göre ürün gövdelerimizin silindir ya da keskin hatlara sahip modelleri mevcuttur. Turnikelerimizin geçiş alanları Türkiye standartlarınca hazırlanmıştır. Türkiye’de yaşanan hava sıcaklık alt ve üst değerlerinin fazlasına dayanacak kadar ki ortamlarda çalışmasında sorun yaşanmayacak koşullara göre üretilmiştir. Tetikleme mantığı ile çalıştığından turnikelerimize entegre edilemeyecek hiçbir geçiş kontrol sistemi yoktur. İçerisinden çıkan montaj parçaları ile kurulumu gayet basit olup, turnike sistemini çalışır konuma getirmek için 220 volt şehir elektriği dışında başka hiçbir şeye ihtiyaç duymaz. Müşteri isteklerine bağlı besleme gerilimi sistemi değiştirilebilir. Turnikelerimiz çift taraflı çalışmalara göre tasarlanmış olup kullanıcıların isteklerine göre tek yönlü geçişe ya da çift yönlü geçişe ayarlanabilir. İstenilirse ana kart üzerindeki çıkışlar sayesinde kullanıcıların kendi hazırladıkları programlara entegre edip çalışması sağlanabilir. Kurulan sistemde eğer bir güvenlik sistemi yoksa bir elektrik kesintisi ya da doğal afet durumunda sistemin devreden çıkışı sağlanabilir. Eğer kurulan sistemde bir güvenlik teknolojisi kullanılıyorsa bu sisteme de entegresi ana kart üzerindeki çıkışları sayesinde çok kolaydır.

Boy  turnike sistemleri şu an ki teknoloji ve koşullar doğrultusunda en üst seviye olarak ceza evleri dâhil olmak üzere ve girilmesi kesinlikle yasaklanmış ya da kısıtlanmış bölgelere uygulanabilir. Bunlara örnek olarak stadyumlara girişlerin titizlik ile kontrol edildiği giriş noktaları verilebilir. Çünkü bu noktalarda sadece geçiş izni sağlanmış kişiler geçişini tamamlayacaktır ve aksi durumda geçişine onay verilmeyecektir. Mekanizmaları her türlü insan gücüne dayanıklı olduğundan boy turnikesi sisteminden onaysız geçmek mümkün değildir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler