perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ FİYAT

Turnike sistemleri fiyat, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişmektedir. Kullanılacak olan turnikelerin de dört farklı modeli bulunmaktadır. Tüm bu turnikeler, aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsalar da kullanım şekilleri farklılık göstermektedir. Bu turnikeler; bel turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri, engelli geçiş turnike sistemleri ve boy turnikelerdir. Kullanım alanı; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, stadyumlar, konser alanları, plazalar, belediyeler, fabrikalar, okullar gibi artış göstermekte olan turnike sistemleri, iki sene boyunca garantilidir. Aynı zamanda on sene boyunca da yedek parça garantisine sahiptirler. Perkotek olarak Avax turnike sistemleri fiyat, bu turnikelerin Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de çok uygundur. Ayrıca bir sorunla karşılaşmanız durumunda, anında destek alınabilmektedir.

Turnike modellerinden bahsedelim. Tripod turnikeler, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, üç kolludur. Kolları itme kuvveti ile çalışmakta olan tripod turnikeler, iç mekanlar ve dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. İç mekanlarda kullanılmakta olan elektrostatik boyalı olan modelleri, dış mekanlarda kullanılmakta olan paslanmaz çelik modelleri yer almaktadır. Hangi modelin kullanılacak olduğu tamamen tercihinize kalmış olsa da bu turnikeleri parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile de tetikleyebilmek mümkündür. Bu sayede hem geçiş kontrolü hem de geçiş kısıtlamaları bir arada elde edilebilmektedir. Bel turnike sistemleri fiyat için bizi aramanız yeterli olmaktadır.

Hızlı geçiş turnike sistemleri, yoğun kullanımların ve estetiğin gerekli olduğu alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerde bel turnikelerinde olduğu gibi bir engel yoktur. Bu turnikeler, şıklık isteyen işletme sahipleri tarafından çokça kullanılmaktadır. Belediyeler, iş merkezleri, hastaneler gibi alanlarda sıkça rastladığımız hızlı geçiş turnikeleri, elektrostatik boyalı olan gövdeleri ile iç ortamlarda ve paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri ile de dış ortamlarda kullanılabilmektedir. Hızlı geçiş turnikeleri; parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile de tetiklenebilmektedir. Bu şekilde geçiş kontrolleri ve geçiş yetkilendirmeleri bir arada elde edilmiş olmaktadır. Hızlı geçiş turnike sistemleri fiyat için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz.

Boy turnikeleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, özellikle stadyum ve konser alanı gibi yerlerde kullanılmaktadırlar. Kullanımları basit olup parmak izi cihazları, yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilmektedir. Boy turnikelerinin elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda ve paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda kullanılabilmektedir. Bu turnikeler, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçerek de kullanımı çok daha rahat bir hale getirmektedirler. Boy turnike sistemleri, üç kollu ya da dört kollu olabilmektedir. Boy turnikelerinin bu modellerine göre fiyatları da değişir. Boy turnike sistemleri fiyat bilgisi için bizi arayın.

Engelli geçiş turnikeleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmeleri için kullanılmakta olan turnikelerdir. Özellikle boy turnikeleri ve bel turnikeleri kullanılmakta olan alanlarda kullanılması gerekli olan bu turnikeler, engelli bireylerin geçiş yapmaları için tercih edilir. Aynı zamanda serbest geçiş imkânı için de harika bir seçenektir. Engelli geçiş turnikelerinin elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda, paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri ise dış ortamlarda tercih edilmektedir. Üstelik bu turnikelerin üzerlerine geçiş yönü işaretleri ya da engelli bireyler için olduğunu belirten işaretler konulabilmektedir. Engelli geçiş turnike sistemleri fiyatları için bize info@perkotek.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler