perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ SİSTEM

Parmak izi devam kontrol sistemi, firmada çalışan personellerin takibi açısından önem arz eden sistemlerdendir. Bu sistem personellerin işe kaçta gelip gittiklerini, geç kalmalarını, devasızlıklarını, fazla mesailerini yani kısaca personelin maaşıyla ilgili birçok şeyi hesaplamada insan kaynakları veya muhasebenin işini oldukça kolaylaştırır. Bu sitemde parmak izi cihazlarına tanıtılan personellerin giriş çıkışları cihaz tarafından kayıt altına alınır ve daha güvenlidir. Personelin bu sistemde giriş çıkışıyla oynama gibi bir durum söz konusu olamayacağı için gayet güvenilirdir. Parmak izi devam kontrolü sayesinde firma ve personel arasında güven duygusu oluşmuş olur ve herhangi bir durumda somut bir delil oluşmuş olur.

PARMAK İZLİ SİSTEM CİHAZLARI

Parmak izli sistem cihazları birçok alanda kullanılabilir. Personel takip sistemlerinde, turnikelerde, güvenlik arz eden kapılarda, hatta daire kapılarında bile kullanılır.  Parmak izli sistem cihazları istendiği takdir de offline veya farklı amaçlara hitap eden programlar ile çevrimiçi olarak kullanılabilir. Parmak izli sistem cihazları özelliklerine göre değişiklik gösterir. Farklı kapasite ve özelliklerde birçok parmak izli sistem cihazları bulunur. Kullanım alanına göre tasarlanmış cihazlardır.

PARMAK İZLİ SİSTEM PROGRAMLARI

Parmak izli sistem programları kullanım alanına göre farklılıklar gösterir. Parmak izli sistem programları Access yazılımları, yemekhane yazılımları, tuvalet takip yazılımları ve personel takip sitemleri gibi yazılımlardır.  Access yazılımı giriş çıkışları kısıtlamak, saat sınırı koymak ve tüm geçişleri kontrol altına almak için kullanılır. Tuvalet takip yazılımı personellerin işten kaçmalarını engellemek için yapılmış bir yazılımdır. Yemekhane yazılımı personellerin yemeklerini kontrol etmek için kullanılır. Personel takip programları ise personelin işe giriş çıkışlarını kontrol etmek için kullanılan sistemdir.

PARMAK İZLİ KİLİT SİSTEMLERİ

Parmak izli kilit sistemleri güvenlik arz eden kapılarda veya geçiş kontrolünü elinizde bulundurmak istediğiniz her yerde kullanılabilir. Parmak izli kilit sistemleri amacına ve montajı yapılacağı yere göre değişiklik gösterir. Parmak izli kilit sistemleri çeşitli parmak izi cihazı ve çeşitli kilitlerle uyumlu çalışabilmektedir.

PARMAK İZLİ SİSTEM FİYATLARI

Parmak izli sistem fiyatları kullanılacak olan parmak izi cihazının özelliklerine, kullanılan kilit özelliğine göre ve kullanılacak olan programa göre değişiklik göstermektedir. Parmak izli sistem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numaralı telefondan satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler