perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Turnike geçiş sistemleri ile izinsiz geçişleri engelleyerek geçişlerde kontrol sağlayabilirsiniz. Personel devam kontrol sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz turnike geçiş sistemleri, aynı zamanda tüm yazılımlar ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Modern tasarımlı ve görünümlü turnike geçiş sistemleri, yetkili olmayan kimsenin geçiş yapmayacağı için güvenlik amacıyla sıkça tercih edilmektedirler. Yerli üretim ve yerli sermaye ile üretilen Avax turnike geçiş sistemleri Türkiye dağıtıcısı olan Perkotek, Avax turnike geçiş sistemlerini 16 ülkeye de ihraç etmektedir. Herhangi bir arıza durumunda hızlı, kesintisiz ve kaliteli destek sunan firmamız satışa sunduğu turnike geçiş sistemleri 4 ana gruba ayrılmaktadır.

TRİPOD TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Tripod turnike geçiş sistemleri, 3 kollu olup kolları bel hizasında olduğu için bu ismi almışlardır. Şu an piyasada en çok tercih edilen turnikeler olan bel turnike geçiş sistemlerinin duvara monte edilebilen, tek ayaklı veya çift ayaklı modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen tripod turnikeleri dış ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu turnike geçiş sistemleri ile tek yönlü geçiş sağlayabildiğiniz gibi çift yönlü geçiş de sağlayabilirsiniz. Acil mod özelliği sayesinde acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilirler. 3 kollu olan tripod turnike geçiş sistemlerinin elektrostatik boyalı olan modellerini iç ortamlarda tercih edebilirsiniz.

HIZLI GEÇİŞ TURNİKE SİSTEMLERİ

Hızlı turnike geçiş sistemleri, geçiş yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kullanılan turnikelerdir. Bu turnike geçiş sistemleri, yüksek kalite standartlarına sahip olmakla birlikte yerli sermaye ile yerli üretimdir. Kişi geçiş yapacağı esnada eğer turnike kolunun önünde durursa; turnike kolu kapanmayacaktır. Bu sayede güvenli bir kullanım sunacaklardır. Hızlı geçiş turnike sistemleri, çift veya tek buton kontrollü olarak çalışabilmektedirler. El arabası, bavul, çanta ile hızlıca geçebileceğiniz bu turnike geçiş sistemleri, paslanmaz çelikten ya da elektrostatik boyalı olarak üretilmektedir.

BOY TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Boy turnike geçiş sistemleri; stadyum, ceza evleri, gizli alanlar ve konser alanlarında taşkınlıkları önlemek amacıyla kullanılmaktadırlar. Bu alanlara giriş çok yoğun olduğu için taşkınlıklar oluşabilir. İnsan boyundan büyük olarak üretilen boy turnike geçiş sistemleri ile bu taşkınlıkları engelleyebilirsiniz. Bu turnikelerden geçiş sağlayabilmek için kesinlikle onay gerekmektedir. Onaysız hiç kimse boy turnikesinden geçiş sağlayamaz. Boy turnike geçiş sistemlerimiz, pdks cihazlar ile de tetiklenebilmektedir.

ENGELLİ TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Engelli turnike geçiş sistemleri; vip turnike olarak da bilinmektedir. Vip turnike, ileri veya geri hareket esnasında kendisine dokunan cismi hissederek buna tepki verir. Bu turnikenin koluna engelli işareti koyabilir veya yön işaretleri konumlandırabilirsiniz. Engelli turnike geçiş sistemleri zaman kontrolü ile bir zaman belirleyerek turnikenin o zamanda kapanmasını veya açılmasını da sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile de kontrol edebileceğiniz kadar basit kullanımlı olan engelli turnike geçiş sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları