perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ FİYATLARI

Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı turnike geçiş sistemleri fiyatları hem Türkiye genelinde en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır hem de Türkiye geneli sabit fiyatlar ile tüm kullanıcılarımıza aynı hizmet verilmektedir. Turnike geçiş sistemlerinin çalışabilmesi için normal standartlarda 220 v şehir elektriği sağlanması yeterlidir. Kullanıcı istekleri doğrultusunda istenen besleme gerilimi sağlanarak altyapıda değişiklik yapılması da önlenmiş olur. Ayrıca eğer kurulum yapılan bölgenin altyapısında jeneratör ya da UPS sistemi yok ise olası elektrik kesintilerinde turnike sisteminin otomatik olarak serbest moda geçmesi de kullanıcı istekleri doğrultusunda sağlanabilir. Turnike sistemlerinde ürün içerisinde bulunan bir diğer özellik ise olası acil durum için kullanılan serbest moda geçiş özelliğidir. Bu sistem iki şekilde çalışabilir. Öncelikle kurulan bölgenin altyapısında bir güvenlik sistemi mevcut ise bu güvenlik sisteminin acil durumlarda verdiği sinyaller, turnike sistemi ile güvenlik sistemi arasında kurulan bağlantı aracılığı ile algılanarak otomatik olarak serbest moda geçmesi, bir diğer yöntem ise tek bir merkezli ve bir yetkilinin onayı doğrultusunda manuel olarak serbest moda geçmesi şeklindedir. Turnike geçiş sistemleri fiyatları, tercih edilecek olan turnikenin modeline göre değişir. Turnike geçiş sistemleri fiyatları listesi için satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Kullanım alanlarına göre turnike geçiş sistemleri fiyatları ve modelleri farklılık göstermektedir. Turnike modelleri olarak; bel tipi turnike sistemleri, hızlı geçiş turnike sistemleri, boy tipi turnike sistemler ve VIP turnike sistemleri ya da bir diğer adıyla engelli geçiş turnikesi olarak da adlandırılırlar. Turnike geçiş sistemleri fiyatları, tüm bu modellerde aynı değildir. Bu turnikelerin hepsi elektronik sistemler olup kullanıcı tanıma sistemleri ve geçiş kontrol yazılımları ile entegre edilerek çalışabilirler. Bunların dışında mekanik turnike sınıfına giren; kelebek turnike sistemleri ve bağımsız turnike sistemleri de kullanılır. Mekanik turnike sistemleri sadece geçişlerin düzenli bir şekilde yapılması için kullanılırlar. Çalışma mantığı olarak döner kapılarla benzer mantıkta kullanılmaktadırlar. Elektronik turnike geçiş sistemleri ise kullanıcı tanımlama ve geçiş kontrol yazılımları ile entegre bir şekilde çalışabildiklerinden kullanıcıların geçişler buradan takip edilebilir. Geçiş kontrol yazılımlarının uygulanmasıyla kullanıcılara genel ya da kullanıcı bazlı olarak yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Ayrıca geniş kapsamlı raporlama modülü ile detaylı raporlar alınarak turnikelerin kullanım süreleri hesaplanarak ilerleyen dönemlerde bu yetki ve kısıtlamalarda arttırmaya veya azaltmaya gidilebilir. Eğer kullanıcılar için raporlama ya da yetkilendirme gibi bir durum söz konusu değilse turnike geçiş sistemlerinin kullanıcı tanıma sistemleri ile yalnız başlarına çalışması da sağlanabilmektedir.

Kullanıcı istekleri doğrultusunda turnike geçiş sistemlerine entegre edilebilecek kullanıcı tanıma sistemleri farklılık gösterebilir. Kartlı ve şifreli geçiş sistemleri, parmak izli geçiş sistemleri ve yüz tanımalı geçiş sistemleri tüm elektronik turnike sistemlerine entegre edilebilir. Kullanılacak olacak olan sistemi her ne kullanıcılar tercih etse de bazı turnike sistemleri ile bazı kullanıcı tanıma sistemleri tavsiye edilmez. Örneğin boy tipi turnike sisteminin kullanıldığı bir noktada güvenlik sistemi en üst düzeydedir. Bu sebepten bu tarz noktalarda kartlı ve şifreli geçiş sistemlerinin kullanılması olası bir güvenlik zafiyetine davetiye çıkaracaktır. Bu sebeple bu tarz noktalarda kullanılması gereken sistemler parmak izli ya da yüz tanımalı sistemlerdir. Ürün alımlarında deneyimli satış temsilcilerimizde yardım alınması sistemlerin kullanımı açısından daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca olası arıza durumlarında destek ekibimiz ile irtibata geçişlerin telefondan yapacakları yönlendirmeler sonucu kullanıcıların müdahaleleri ile sorunların anlık olarak çözülmeleri sağlanabilir. Destek ekibimiz ek olarak uzak masaüstü bağlantıları ile de yazılımsal problemleri hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirler. Sorunların bu şekilde çözülememesi durumunda destek ekibimizden alınan randevu ile uzman teknik ekibimizce yerinde müdahale edilmesi de sağlanabilir. Turnike geçiş sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler