perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ ANKARA

Büyük şehirlerde ulaşım altyapılarının gelişmesi ve plaza, site gibi yerleşkelerin kurulmasıyla bu noktaların giriş çıkışlarında kullanılan turnike sistemlerinin ihtiyacı da artmıştır. İstanbul gibi turnike sistemleri Ankara ilimizde de yoğun bir şekilde kullanılmaya başlamıştır. Bu gibi noktalarda kullanılması artık zorunlu bir ihtiyaç denilebilir. Bu gibi noktalarda kullanılmaması durumunda, geçiş noktalarında görev alacak yetkili kişilerce geçişlerin onayı sağlanacaktır. Bu durumda görevliler bir listeden kişiler için sorgulama yaparak geçiş onayı vereceklerdir. Bu işlemin daha hızlı ve sorunsuz yapılabilmesi için turnike sistemlerine entegre edilen otomasyon sistemleri aracılığı ile sağlanabilmektedir. Turnike sistemleri Ankara modelleri entegre edilen ve hızlı işlemcileri bulunan kullanıcı tanıma sistemleri ve bilgisayarlar için geçiş kontrol yazılımları bunun için yeterli olacaktır. Bu kullanıcı tanıma sistemleri yalnız başlarına offline olarak çalışabilecekleri gibi geçiş kontrol yazılımları ile de online şekilde çalışabilmektedirler.

Perkotek firması olarak turnike sistemlerine uygulanabilecek ürünlerimiz arasında yer alanlar; Strike markalı şifreli veya kartlı geçiş sistemleri, Magic Pass markalı parmak izi tanıma sistemleri ve Magic Face markalı yüz tanıma sistemleri olarak gruplanabilir. Bu tanıma sistemleri genel olarak bakıldığında yukarıdaki şekilde sıralamadan geriye doğru giderek, bir önceki modelde bulunan özellikler bir sonraki modelde de dâhil edilmiştir. Yani en üst model cihazları alan kullanıcılarımız tüm istekleri doğrultusunda istenilen özelliği kullanabilirler. Offline moda uygun olarak kullanıldıklarında sadece cihaz hafızasına kayıtlı kullanıcıların geçiş izinleri bulunmaktadır. Tanımlı olmayan kullanıcılar turnike sisteminde geçemezler. Bu şekilde çalıştıklarında bir bilgisayar bağlantısı olmadığı için yapılabilecek olanlar bu kadardır. Ancak online moda uyarlandıklarında bilgisayar ara yüzü ile tanımlı kullanıcılara yetki ve kısıtlamalar getirilebilir. Bu şekilde çalıştıklarında da tanımsız olan kullanıcılar geçiş yapamayacaklardır, ek olarak tanımlı kullanıcılarında geçişi belirtilen kurallar çerçevesinde olacaktır. Geçiş kontrol yazılımlarında bulunan detaylı raporlama modülü ile kullanıcıların turnike sisteminden giriş çıkışların raporlanabilir. Bu giriş çıkış bilgileri ile kullanıcıların yetki ve kısıtlamalarında genişletilmeye ya da daraltmaya gidilerek kurullar çeşitlenebilir.

Turnike sistemleri Ankara modellerinin kurulduğu alt yapıda bulunan bir güvenlik sistemi ya da yangın sistemi gibi bir teknoloji varsa, bu sistemler turnike sistemi ile ilişkilendirilebilir. Bu sayede olası acil durum anlarından bu sistemlerin verdiği sinyaller arada bulunan bağlantı aracılığı ile turnike sistemi tarafından algılanarak turnike sisteminin otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir. Altyapıya ait bir güvenlik sistemi yok ise tek bir merkezli yönetilmek üzere bir ya da daha fazla yetkilinin onayına istinaden turnike sistemi manuel olarak da serbest moda alınabilir. Böylece olası acil durum anlarından tahliyeler hızlı bir şekilde bir onaya gerek duymaksızın yapılabilmektedir.

Otomasyon sistemleri ile kullanılabilecek turnike sistemleri de firmamıza ait olan Avax markalı ürünlerde toplanmıştır. Avax markası adı altında bel tipi turnike sistemleri, boy tipi turnike sistemleri, VIP turnike sistemleri ve hızlı geçiş turnike sistemleri otomasyon sistemlerinde çalışabilecek turnike modelleridir. Günlük hayatımızda karşımıza en çok çıkan turnike tipleri tripod olarak da adlandırılan bel tipi turnikelerdir. Turnike ya da kullanıcı tanıma cihazlarında meydana gelebilecek sorunlarda deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek, telefondan yaptıkları yönlendirmeler ile kullanıcıların bu sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Bu şekilde sorunların anlık olarak çözülmesi amaçlanmaktadır. Eğer meydana gelen sorun bu şekilde çözülemez ise destek ekibinden alınacak randevu ile firmamıza ait teknik ekibin kullanıcılara yönlendirilmesi sağlanır. Bu şekilde yerinde yapılan müdahaleler ile sorunlar giderilerek siz değerli kullanıcılarımızın bir mağduriyet yaşamlarının önüne geçilmektedir. Turnike sistemleri Ankara modelleri hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi için bizi arayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler