perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MARKET GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Market güvenlik sistemleri, mağaza ürün koruma antenleri olarak da bilinmektedir. Bu sistemler satışa sunduğunuz ürünlerin güvenliği için kullanılmaktadır. Günümüzde artan hırsızlık olayları ile market güvenlik sistemlerine duyulan ihtiyaç da artmıştır. Bu yüzden hemen hemen her markette karşılaşacağınız bu sistemler, ürünlerin çalınmasını %100’e kadar önlemektedir. Yüksek performansı ile ürünlerin korunması için harika bir yöntem olan market güvenlik sistemleri ürün koruma anteni, ürün koruma etiketleri ve ürün etiket öldürücüden oluşmaktadır. Ürün koruma antenleri mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konulurlar. Genellikle giriş noktalarına konulmasa da pek bir problem olmamaktadır. Ürünlerin üzerinde yer alan kâğıt etiketler, ürün anteninden çıkarken antenin alarm vermesine neden olurlar. Kâğıt etiketler market kasa görevlileri tarafından pasif hale getirilmelidir. Pasif hale getirilmeyen etiketler, çalınma muamelesi görmektedir. Aşağıda marketlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz ürün koruma anteni, ürün koruma kâğıt etiketleri ve ürün koruma kâğıt etiket öldürücü listelenmiştir.

Market güvenlik sistemleri olarak kullanılan güvenlik antenlerinizi istediğiniz gövde rengi ile tercih edebilirsiniz. Marketlerinize uygun renk bulamadığınızı düşünürseniz de; antenin gövdesini şeffaf olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz bu antenlerin gövdelerini aynı zamanda reklam tabelası olarak da kullanabilirsiniz. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit bu sistemleri kullanmazsanız, hırsızlık olayları ile sıklıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Neden akşamları ürünleri tek tek sayma zahmetinde bulunasınız ki? Eğer ben saymıyorum diyorsanız, çalınmadığını nereden bileceksiniz? Bu riski göze almayın ve hemen bir market güvenlik sistemleri satın alın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler