perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otopark sistemleri, otoparklara yapılan giriş ve çıkışların ideal bir şekilde kontrol altına alınabilmesi için harika bir seçenektir. Avax otopark bariyerleri kolu uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişebilmektedir. Kol uzunlukları, otopark sistemleri fiyatlarında değişikliğe sebep olabilmektedir. Bu uzunluklardaki bariyer kolları, geçiş kontrol noktalarını tamamen de kapatabilmektedir. Böylece onay verilen araçların geçişleri çok daha hızlı olarak yapılabilmektedir. Avax otopark sistemleri Türkiye distribütörü olan firmamız, kullanılabilirlik, kalite ve bütçe esaslarına göre farklı çeşitlerde otopark bariyerlerini ithal ederek direk son kullanıcı ve bayi müşterilerine dağıtmaktadır. Avax otopark sistemleri; emniyet fotoseli, akıllı kol ve loop dedektör iile geçen araçların zarar görmemesi için güvenlik paketleri ile donatılmaktadır. Loop dedektör ve emniyet fotoseli, bariyer kolunun altında herhangi bir araç duruyorken, kapatma butonuna basıldığında dahi zarar verilmesini önlemek için bariyer kolunu hareket ettirmez. Loop dedektör ya da emniyet fotoseli arızalansa dahi akıllı kol özelliği sayesinde kolun altındaki bir cisme temas ettiğinde de cismi algılayarak kalkabilmektedir. Otopark bariyerlerinin özelliklerine ve kullanılacak olan otoparktaki araçların geçiş yoğunluğuna göre kapanma ve açtırma süreleri de değişebilmektedir. 1 saniyeden 6 saniyeye kadar zaman aralıkları mevcuttur.

Otopark sistemleri, çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, hastaneler, askeri alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, plazalar, işletmeler ve buna benzer pek çok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Özellikle sitelerden sıkça aşina olduğumuz otopark sistemlerinde satışa sunduğumuz iki farklı model bulunmaktadır. DZ ve MN bariyerler... Dz otopark sistemleri fiyatları MN otopark sistemleri fiyatlarına göre çok daha uygundur. Bunun nedeni, bu bariyerlerin her bütçeye göre düşünülmüş olması ve her bütçeye hitap etmek istemesidir. Gövdelerinin renkleri de değişlik göstermektedir. Gövde rengine göre otopark sistemleri fiyatları değişiklik göstermeyecektir. Ayrıca gövde yapıları da bariyere göre değişir. Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik modeller bulunmaktadır. Elektrostatik boyalı olan modelleri, iç ortamlarda yer alan otoparklarda kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik olan modelleri ise dış ortamlarda yer almakta olan otoparklarda tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu bariyerleri uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol etme imkânı bulunmaktadır. Buton ile kontrol esnasında iki farklı seçenek karşımıza çıkar. Tek buton ve çift buton kontrolü… Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir tek buton bulunur ve bu butona basıldığında bir sonraki komuta geçmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton sadece kolun açılmasını, diğeri ise kapanmasını sağlamaktadır.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax otopark sistemleri fiyatları kurulduğumuz günden bugüne dek uygundur. Tabii ki distribütör olmamızın bunda çok büyük bir payı bulunmaktadır. Opsiyonel olarak akü ve akü şarj ünitesi kullanarak elektrik kesintilerinden etkilenmeden çalışmasına devam edecek olan otopark bariyer sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Otopark sistemleri kullanılan alanlar göstermiştir ki; araçların giriş ve çıkışları çok daha kontrollü bir hal almış ve güvenlik de her zaman çok daha üst düzeyde olmuştur. Satın almak için ve otopark sistemleri fiyat hakkında detaylı bilgi için daha fazla zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler