perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİP

Parmak izli personel takip sistemleri, günümüzde personel takibi amacıyla oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda geçiş kontrol takibi, yemekhane takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve minibüs takibi yapmak için de oldukça sık olarak kullanılan parmak izi sistemleri; oldukça güvenilirdir. Bunu, bu cihazların okuma yapma yöntemine bakarak söylemekteyiz. Parmak izli personel takip cihazları, kişilerin parmak izini tanıyarak okuma yapmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara parmak izi tanımlaması yapabilmek için öncelikle parmak izinin, parmak izi sensörüne okutulması gerekmektedir. Bu işlem sırasında bir kişinin birden fazla parmağının tanımlanabilmesi de mümkündür. Böylece kişiler normalde geçiş yapılan parmaklarında kesik, çizik veya tahriş olma gibi bir durum söz konusu olduğunda, tanımlı olan diğer parmaklarını okutarak kolayca geçiş yapabilmektedir. Bu sayede kullanıma her an kolayca devam edilebilmektedir. Parmak izi cihazlarında kayıt işlemleri sırasında her kişiye farklı bir ID tanımlaması yapılmaktadır. Bu ID numarası, tıpkı TC kimlik numarası gibi kişiye özeldir. Bu sayede personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması yapması da mümkün değildir.

Parmak izli personel takip işlemleri için öncelikle parmak izi cihazının personellerin geçiş yapacakları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da personellerin parmak izlerinin tanıtılması gerekir. Bu işlemler sırasında, personel takip programı da parmak izi cihazları ile birlikte kullanılmalıdır. Parmak izi tanımlı olan her personelin bilgisi, parmak izli personel takip programında görünür. Personellerin giriş ve çıkış yaptıkları saatler, geç kalmalar, erken çıkmalar gibi bilgilere bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra avans bilgisi, devamsızlık bilgisi gibi bilgiler de program aracılığı ile görüntülenmektedir.

Parmak izli personel takip cihazının en büyük avantajı, personellerin birbirleri yerine parmak izi okutamıyor olmasıdır. Çünkü parmak izi eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahiptir. Bu sayede personeller güvenle geçiş yapmaya devam edebilirler. Bazı parmak izli personel takip cihazlarında dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihaz kullanımına devam edilebilmektedir.

Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izli personel takip sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden parmak izi cihazlarının fiyatları firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Kaliteli ve güvenilir parmak izi cihazları için siz de doğru yerdesiniz. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak. En uygun fiyat garantisi ile kullanışlı parmak izi cihazlarına sahip olmak çok kolay!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları