perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SPOR SALONU YAZILIMI

Spor salonu yazılımı spor salonunu kullanan üyelerin takibinin yapılabilmesini sağlayan yazılımdır. Bu yazılım, parmak izi okuyucu ve kart okuyucular ile birlikte kullanılarak üyelerin girmek istedikleri alanları anlık olarak görebilmektedir. Yazılım veri tabanına bakarak üyenin o alana giriş yetkisi var mı yok mu kontrol ederler. Eğer kişinin giriş yetkisi varsa girişe izin verilir. Giriş yetkisi verilmemişse girişe izin verilmez. Eğer üye kontör almışsa üye olmadığı alanlara giriş için kontörlerden düşüş sağlanarak izin verilir. Basit ara yüzü ile gayet kullanışlı olan spor salonu yazılımı turnike sistemleri ve pdks cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir.

Spor salonu yazılımı hakkında tüm merak ettikleriniz ve spor salonu sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için profesyonel ve tecrübeli satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 5 bini aşkın memnun müşteri referansı ile sizlere güvenle spor salonu turnike sistemleri çözümleri sunuyor. Bize web sitemizden ulaşabileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını arayarak da ulaşabilirsiniz.

SPOR SALONU TURNİKE SİSTEMLERİ

Spor salonu turnike sistemleri, spor salonlarının girişlerine konularak geçiş yetkisi vermenizi sağlar. Spor salonlarında genellikle bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri tercih edilmektedir. Bu turnike sistemleri ile tek yönlü ve çift yönlü geçiş sağlayabilirsiniz. Kullanımları oldukça basit olan bu sistemler %100 yerli sermaye üretilmiş olup firmamız Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısıdır. Bu turnike sistemlerinin üzerlerine isterseniz yön işareti de koyabilirsiniz.

SPOR SALONU TAKİP CİHAZLARI

Spor salonlarında kullanılan turnikeler ile isterseniz parmak izi okuyucu, kartlı geçiş cihazı ve yüz tarama terminallerini de uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip bu cihazlar sayesinde ihtiyacınıza uygun en ideal çözüme ulaşmanız mümkündür. 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları