perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE BARİYER SİSTEMLERİ

Turnike bariyer sistemleri, geçiş kontrolleri yapılacak olan alanlarda kullanılan sistemlerdir. Turnike bariyer sistemleri günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Metro ve metrobüs istasyonları, hastaneler, fabrikalar, plazalar, işletmeler, holdingler gibi birçok farklı alanda güvenle kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda kullanılacak olan turnike bariyer sistemleri modellerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; engelli geçiş turnike bariyer sistemleri, hızlı geçiş turnike bariyer sistemleri, boy turnike bariyer sistemleri ve bel turnike bariyer sistemleri. Bu sistemlerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen kullanım alanınıza göre değişmektedir. Genel olarak turnike bariyer sistemleri modellerimizin tamamı aynı işe yarıyor olsa da kullanım şekilleri farklılık göstermektedir.

Engelli geçiş turnike bariyer sistemleri, engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Engelli bireylerin tekerlekli sandalye ile bu turnikelerden geçiş yapması sağlanır. Kullanımı çok kolay olup pek çok farklı alanda aynı zamanda serbest geçişlerin yapılabilmesi için de tercih edilmektedir. Montajları, montaj kiti sayesinde oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Dış ortamlarda kullanılan engelli geçiş turnike bariyer sistemleri modellerimiz, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu sayede olumsuz hava koşullarından asla etkilenmeden güvenle çalışabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Bu turnikelerimizin kolları cam ya da pleksi olabilir. Kolların üzerine geçiş yönü okları konulabileceği gibi aynı zamanda engelli bireyler için olduğunu belirten işaretler de konulabilmektedir.

Boy turnike bariyer sistemleri ise insan taşkınlıklarını engellemek için kullanılmakta olan turnikelerdir. Genellikle stadyum ve konser alanlarında kullanılan bu turnikeler, her geçen gün de çok daha sık tercih edilmektedir. Çünkü geçişleri kısıtlamak için harika bir seçenektir. Boy turnike bariyer sistemleri, tüm personel devam kontrol sistemi cihazları ile de tetiklenebilir. Böylece sadece izin verdiğiniz kişilerin geçiş yapması sağlanmaktadır. Dış ortamlarda kullanılan boy turnike bariyer sistemleri, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. İç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda paslanmaz çelik olması sayesinde su geçirmeden gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Hızlı geçiş turnike bariyer sistemleri ise yoğun ve hızlı geçişlerin yapılması için kullanılan sistemlerdir. Hızlı geçiş turnikeleri, oldukça şık bir görüntüye sahip olduğu için genellikle işletmelerde kullanılmaktadır. Bu turnikelerimizin dış ortamlarda kullanılan modelleri paslanmaz çelik olup, iç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalıdır. Paslanmaz çelik olması sayesinde su geçirmez oldukları için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Hızlı geçiş turnike bariyer sistemleri ile pdks cihazlar da tetiklenebilmektedir.

Bel turnike bariyer sistemleri ise insan beli boyunda oldukları için bu ismi almış olan turnikelerdir. Bel turnike bariyer sistemleri aynı zamanda tripod turnike olarak da bilinen turnikelerdir. Bu turnikelerden geçiş yapılması için kollarının el yordamıyla ya da geçiş yaparken itilmesi gerekir. Kolların sabit bir hızda turunu tamamlaması için absorber bulunmaktadır. Bel turnike bariyer sistemlerinin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı olup dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Tüm bu modellerimiz hakkında daha fazlası ve fiyat teklifi için hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler