perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE KARTI FİYATLARI

Turnike kartı fiyatları, turnike sistemleri ve kartlı geçiş kontrol cihazları birlikte kullanılarak geçiş yapmanızı sağlayacak olan kartların fiyatlarıdır. Turnike kartı fiyatları, kullanılacak olan kartlı geçiş kontrol cihazının modeline göre değişmektedir. Bu sistemlerde kullanılacak olan kartlı cihazlardan bahsedelim. Kartlı geçiş kontrol cihazlarının kullanılmakta olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, online kartlı geçiş kontrol cihazları, offline kartlı geçiş kontrol cihazları ve panelli kartlı geçiş kontrol cihazları. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin kullanacak olduğunuz modele göre değişmektedir. Standalone cihazlar, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara turnike kartı fiyatları uygunluğu ile turnike kartı tanıtılabilmesi için öncelikle master kart tanıtılması gerekir. Sabotaj durumlarında alarm da verebilmektedir. Online kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında daima bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazların zaten kendileri panel görevi görmelerinden dolayı çalışırken panele de ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymakta olan cihazlardır. Bu cihazlara aptal terminal denmektedir. Aptal terminaller hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Bütün bilgiler kullanılacak olan programın hafızasında tutulmaktadır. Tüm bu kartlı cihazların tamamı, turnikeler üstünde güvenle kullanılabilmektedir.

Turnikelerin ise firmamız tarafından satışa sunulmuş olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikeleridir. Bel turnikeleri, insan beli boyundadır. Bu yüzden bu ismi almış olan bel turnikeleri, tripod turnike olarak da bilinmektedir. Bu turnikelerin kolları bir engel niteliğindedir. Turnikeden hızlı geçildiğinde absorberler turnike kolunun sabit olan bir hızda turunu tamamlamasını sağlamaktadır. Hızlı geçiş turnikeleri ise yoğun geçişlerin ve estetik ihtiyacının var olduğu alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin single ve double olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Kolları cam ya da pleksiden olan bu turnikelerden geçiş yapılırken kollar iki yana ayrılmaktadır ve geçiş bu şekilde yapılmaktadır. Boy turnikeleri ise insan boyunu aşan turnikelerdir. Bu turnikeler, insan taşkınlıklarının engellenmesi için kullanılırlar. Özellikle sitelerde sıkça tercih edilmekte olan bu turnikeler, günümüzde her geçen gün daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Engelli geçiş turnikeleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Engelli bireyler bu turnikeler sayesinde hiç zorlanmadan geçiş yapabilirler. Bu turnikelerin üzerinde engelli bireyler için olduğunu belirten işaretler olabileceği gibi geçiş yönlerini belli eden işaretler de bulunabilmektedir. Oldukça şık olan modelleri bulunmaktadır. Tüm bu turnikelerin iç ortamlarda kullanılmakta olan modelleri elektrostatik boyalı, dış ortamlarda kullanılmakta olan modelleri ise paslanmaz çelik olmaktadır.

Turnike kartı fiyatları uygunluğu yanı sıra tüm turnikelerin ve beraberinde kullanılacak olan kartlı geçiş kontrol cihazlarının fiyatları da oldukça uygundur. Çünkü Perkotek ailesi olarak Avax turnikeler ve Strike kartlı geçiş kontrol cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Üstelik kartların üzerine baskılar da yaparak kullanabilirsiniz. Turnike kartı fiyatları ve sistemlerin fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler