perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrol altında tutulabilmesi ve giriş – çıkışların kısıtlanması için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, özellikle giriş ve çıkışların önem arz ettiği alanlarda kullanılmaktadır. Günümüzde yeraltı treni ve metrobüs istasyonlarından da sıkça aşina olduğumuz turnikeler; endüstriyel alanlarda, özel sektör kurumlarında ve giriş çıkışların sürekli olarak kontrol altında olması ve denetlenmesi gereken alanlarda kullanılmaktadırlar. Turnike sistemleri, güvenlik sistemleri denilince akla ilk gelen sistemlerden birisidir. Bu sistemler, kontrollü ve güvenli geçişin anahtarıdır. Kartlı cihazlar, yüz tanıma sistemleri ve parmak izli geçiş sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz turnike geçiş sistemleri; geçişleri kısıtlarken aynı zamanda kontrol de edebilmenizi sağlamaktadır. Turnike sistemlerini yemekhane geçiş sistemleri otomasyonları olarak da sıkça kullanabilirsiniz. Bel turnikesi, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi olarak modeli yer alan turnike sistemleri; paslanmaz çelikten üretilmiş olan veya elektrostatik boyalı olarak kullanılan modellere sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan turnikelerin daha kaliteli ve kullanışlı olduğu bilinmektedir. Dış ortamlar için sorunsuz bir kullanım sağlayan paslanmaz çelik turnikeler, tüm olumsuz hava koşullarına rağmen kullanılabilirdir. Elektrostatik boyalı turnikeler ise iç ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Yıllarca güvenle kullanabileceğiniz turnike sistemleri üretilirken kullanılan malzemelerin sağlamlığı ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Firmamız Perkotek, Avax turnike sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olduğu için bizden alacağınız turnike sistemleri fiyatları da oldukça uygun olacaktır. Turnikelerimizde kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlamlığı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde giriş ve çıkışlar sağlayabileceksiniz. Turnike sistemleri arıza, turnike tamiri, turnike onarımı gibi konularla da uğraşmak istemezseniz; seçeneğiniz kesinlikle biz olmalıyız. Satışa sunmuş olduğumuz turnike sistemleri, çift yönlü ve tek yönlü geçişler için uygundur. Turnikelerimize parmak izli geçiş cihazı / parmak izi okuyucu cihazlar, mifare kartlı, proximity kartlı cihazlar, şifreli okuyucular ve yüz tanıma terminalleri bağlanarak geçişler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra uzaktan kumanda ve buton bağlanarak da geçiş yapabilmeniz mümkündür. Turnike sistemleri fiyatları turnike ölçüsüne göre değişebildiği gibi aynı zamanda turnikenin malzemesine ve turnikenin tipine göre de değişebilmektedir. Size en uygun ve ideal turnike sistemlerini arıyorsanız; turnike firmaları arasında ilk sırada yer alan Perkotek turnike sistemleri için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

Turnike Sistemleri Genel Özellikleri;

 • Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik turnike modelleri bulunmaktadır.
 • Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verilirken, tüm pdks cihazlar bir arada kullanılabilmektedir.
 • Access kontrol üniteleri ile diğer çevre birimlere rahatlıkla bağlanılabilmektedir.
 • Turnike sistemlerimiz mikroprosesür kontrollüdürler. Yani iki yönlü geçiş veya tek yönlü geçişler için kullanılabilirler.
 • Acil mod özellikleri sayesinde yangın, deprem veya afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçerek seri ve güvenli şekilde geçiş yapabilmenizi sağlamaktadır.
 • Işıklı ve üç konumlu göstergeleri, geçişler sırasında uyarılar ile hareket etmenizi sağlamaktadır. Yeşil ok sürekli olarak yanıp sönerse bu turnikenin geçişe hazır olduğunu gösterir. Geçiş esnasında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Kırmızı X işareti ise geçişin yasak olduğu anlamına gelmektedir.
 • Avax turnike sistemlerimiz 2 yıl boyunca garantili olup 10 yıl boyunca yedek parça garantisi bulunmaktadır.
 • Özgün bir tasarıma sahip olması, sessiz ve yumuşak geçişler yapabilmenin kapılarını aralar.
 • Turnike sistemlerinin akıllı kolu, geri ve ileri hareket esnasında bir cismi hissedebilir ve bu cisme tepki verebilmektedir.
 • Zaman kontrol özelliği sayesinde turnikenin belirli bir zamanda kapanması sağlanabilmektedir.
 • Turnikelerimizde sensör kontrolü bulunmaktadır. Sensör kontrolü, turnike kolunun önünde bir cisim durması halinde herhangi bir üniteden (kontrol ünitesi) turnikenin kapanması yahut açılması yönünde tetik verilse dahi bu işlemi gerçekleştirmez. Böylece güvenli geçişler elde edebilirsiniz.
 • Buton kontrolü ile tek butonlu veya çift butonlu kontrol imkânı bulunur. Tek butonlu kontrollerde geçiş yapabilmek için turnikeye her basışta bir sonraki işlem gerçekleştirilir. Çift buton kontrolünde ise turnikenin açılması için bir buton kapanması için farklı bir buton bulunmaktadır.
 • Yüksek kalite belgelerine (TSE, ISO 9001 ve ISO 2008) sahiptirler.
 • Montaj kiti bulunduğu için turnikeyi montajlamak oldukça basittir.

Peki, siz turnike sistemleri satın almak için daha neyi bekliyorsunuz? Avax turnike sistemleri, oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Avax bel turnikesi, Avax boy turnikesi, Avax engelli geçiş turnikesi ve Avax hızlı geçiş turnikesi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz alanında oldukça uzman satış müdürlerimize danışabilirsiniz. Satış müdürlerimiz kullanacağınız alanın büyüklüğüne, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun modeli belirleyerek sizlerin takdirine sunacaktır. Tek ayaklı turnike, duvar tipi turnike, double paslanmaz çelik turnike, iki ayaklı turnike, düşen kollu turnike, dekoratif turnike, boru ayaklı turnike, 4 kollu paslanmaz çelik turnike, 3 kollu paslanmaz çelik turnike, kelebek turnike, geniş kollu vip turnike, silindir turnike, silindir camlı turnike, hızlı geçiş turnikesi ve double hızlı geçiş turnikesi modellerimizden birisini kullanabilirsiniz. Turnike montajı da ekibimiz tarafından oldukça kısa sürede yapılarak turnikeniz anında aktif hale getirilecektir. Turnike tamiri, turnike onarımı, turnike arızası gibi konularla daha az uğraşmak için siz de 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek de turnikelerimizi yerinde inceleyebilir ve daha net kararlar elde edebilirsiniz. Doğru çözüm, uzman kadro ve kaliteli turnikeler için Perkotek!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları