perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TRİPOD TURNİKELER

Tripod turnikeler, kullanıcının isteğine göre farklı tasarıma, malzemeye ve boyuta sahip olabilirler. Bel turnikeleri olarak da bilinen tripod turnikelerin üzerinde bulunan ledler geçişe izin verildiğinde yeşil olarak yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında sabit olarak yeşil yanarken, geçişe izin verilmediğinde kırmız renkli olarak sabit yanmaktadır. Bu turnike sistemleri sadece girişlerde kullanılabildiği gibi çift yönlü olarak da kullanılabilmektedir.

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELER

Hızlı geçiş turnikeler, yumuşak ve sessiz geçişleri ile kullanıldıkları alanlarda kaliteli çözümler sunarlar. Yüksek kalite belgelerine sahip hızlı geçiş turnikeleri, geçişin yoğun olduğu alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Sensör kontrolü sayesinde turnikenin kapanması esnasında kolların önünde duruluyorsa, uzaktan kapatma komutu verilse dahi turnike kapanmayarak güvenli bir kullanım sunacaktır. Şık ve kaliteli modelleri ile kullandığınız alanlara farklı bir hava katacak olan hızlı geçiş turnike modellerimiz aşağıda listelenmiştir.

BOY TURNİKELER

Boy turnikeler, mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştırlar. Bu kontrol ile iki yönlü olarak geçiş sağlayan boy turnikeleri, geçilen yönde veri çıktısı oluşturarak bu çıktıyı bilgisayara göndererek bilgisayar üzerinden kontrol de sağlanabilmektedir. Tercih edilebilir gövde rengi ile boy turnikeleri, stadyum ve konser alanlarında güvenle kullanabilirsiniz.

ENGELLİ GEÇİŞ TURNİKELER

Engelli geçiş turnikeler, 75 santimetre ve 90 santimetre olarak iki farklı kol uzunluğuna sahiptirler. Bu kol uzunlukları ile birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilirler. Sitemlerine özel giriş ve çıkış efekti, geçişlerde uyarı sinyal lambası ve tercih edilebilen gövde rengi özellikleri ile engelli bireylerin geçişleri bu turnikeler ile sağlanır. Engelli geçiş turnikeler, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedirler. Tüm engelli geçiş turnikeleri modellerimiz aşağıda listelenmiştir.

TURNİKELER

Turnikeler, geçiş kısıtlaması ve geçiş yetkilendirmesi yapmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlere günümüzde hemen hemen her yerde rastlamak mümkündür. Kullanımı oldukça basit olan turnikeler, tüm personel devam kontrol sistemi cihazları ile uyumlu olarak kullanılabilirler. Özellikle işletmelerde kullanılan turnikelerin üzerine konumlandırılan parmak izli cihazlar, yüz tanıma terminalleri ve kartlı geçiş kontrol cihazları personel takip programı ile birlikte kullanılarak personel takibi de yapılabilmektedir. Spor salonlarında geçişlerde bu pdks cihazlar ve turnikeler ile de üye takibi yapılabilmektedir. Perkotek ailesi olarak satışa sunduğumuz Avax turnikeler sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. %100 yerli üretim olan Avax turnikeler, sizlere geçişlerde kontrol sağlarken aynı zamanda kullanıldıkları alanları güvenilir hale getirecektir. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler