perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEL TURNİKELERİ

Bel turnikeleri, insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikeler, günümüzde çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, fabrikalar gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanımı çok kolay olan bel turnikeleri, üç kolludur. Bel turnikeleri kollarından hızlı bir şekilde geçildiğinde, darbe emici absorber, bel turnikeleri kollarının sabit bir hızda durmasını sağlamaktadır. Bu turnikelerin göbek mekanizmaları dökümden imal edildiği için turnikelerde zamanla kullanımlara bağlı olarak kol boşlukları oluşmayacaktır. Bel turnikeleri, oldukça sağlam ve dayanıklı olan turnikeler olmakla birlikte, günümüzde de bu turnikelere rağbet giderek her geçen gün artış göstermektedir. Bel turnikeleri; parmak izli pdks cihazları, yüz tanıma pdks cihazları ve kartlı pdks cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Tüm bu cihazlar ile kullanılabilen turnikelerimizin, iki farklı gövde seçeneği bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli olan bel turnikeleri, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan bel turnikeleri ise iç ortamlarda kullanım için uygundur. Yani bel turnikeleri sadece iç değil, aynı zamanda da dış ortamlarda kullanılabilir.

Bel turnikeleri; tek ayaklı bel turnikeleri, çift ayaklı bel turnikeleri, boru ayaklı bel turnikeleri, paslanmaz bel turnikeleri ve düşen kollu bel turnikeleri olarak farklı modeller ile önümüze çıkmaktadır. Bu turnikelerimiz, yüksek kalite standartlarına sahiptir. CE, ISO 9001 ve ISO 2000 gibi birçok kalite belgesine sahiptir. Üstelik uzaktan kumanda, buton ya da jeton para okuyucu ile de kullanılabilirler. Özellikle tuvaletlerin girişlerinde bel turnikeleri ile jeton para modülü birlikte kullanılarak, jetonlu geçişler sağlanabilmektedir. Bel turnikeleri aynı zamanda acil alarm durumlarında da serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Serbest geçiş modu sayesinde yangın, deprem, afet gibi tüm acil alarm durumlarında hızlı bir şekilde geçiş sağlanabilmektedir. Müşterilerin isteklerine bakılarak, bel turnikelerinde kullanılacak olan malzemelerin nitelikleri ve ölçüleri de değiştirilebilmektedir. Üstelik bel turnikeleri, üç konumlu ışıklı bir göstergeye sahiptir. Bu göstergeler, turnikeler geçişe hazır olduğunda yeşil renkli ok şeklinde yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise sabit olarak yeşil renkli olarak yanmaktadırlar. Geçiş yapıldığı sırada ise karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Yani bel turnikelerinden aynı anda çift taraflı olarak geçiş yapılamaz. Ancak normalde çift taraflı geçiş için kullanılabilmektedirler. Özellikle personel takibi, üye takibi ve yemekhane takibi yapılmakta olan alanlarda, çift taraflı geçişler hayat kurtarmaktadır.

Bel turnikeleri, geçiş yapılırken karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair bir veri çıktısı vermektedir. Bu çıkışlar dijital olabilecekleri gibi daha sonradan da bilgisayar kontrollerinde bilgisayara aktarılmaktadır. Mini absorber ve pnömatik mekanik hareket çözümlemeyi yapmaktadır. Elektrik kesilmeleri durumunda sistem otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçmektedir.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak kurulduğumuz günden beri Avax bel turnikeleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Avax bel turnikeleri fiyatları da bu sebepten ötürü firmamızda oldukça uygundur. Yani sağlam ve kaliteli bel turnikelerini uygun fiyata almak için siz de doğru adrestesiniz. Satın almak için ya da bel turnikelerini yerinde inceleme fırsatı yakalamak için Perkotek Plaza’ya gelebilir ya da hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları