perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ALARM SİSTEMLERİ

Mağaza alarm sistemi mağazanızda veya deponuzda bulunan ürünlerinizin korunması için tasarlanmış güvenlik sistemidir. Birçok alanda kullanılabilir. Mağazalarda depolarda veya dışarıya izinsiz çıkarılması istenmeyen ürünlerin olduğu her yerde kullanılabilir. Mağaza alarm sistemi antenler, taglar, etiketler ve etiket sökücüden oluşmaktadır. Genel çalışma prensibi iki veya daha fazla antenin arasından geçen etiketlerin sisteme devreye sokmasıyla çalışır. Etiketlerin yaydığı manyetik alanın anten tarafından okunup alarm vermesi üzerine çalışır. Etiketler ve taglar ürünün üzerine yapıştırılır veya iğnelenir. Bunları çıkarmak için ayrıca sökücü bulunmaktadır. Satışı veya çıkışı yapılacak ürün görevli tarafından etiketleri sökülür ve güvenli bir şekilde antenden geçebilecek hale getirilir. Mağaza alarm sistemleri ürünlerin korunmasında önemli rol oynar. Güvenlik görevlisinin gözle göremeyeceği hırsızlıkları mağaza alarm sistemleri sayesinde tespiti mümkündür.

MAĞAZA ALARM SİSTEMLERİ FİYATLARI

Mağaza alarm sistemleri fiyatları ürünün özelliğine tagların ve etiketlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Birkaç farklı model için fiyatlar farklılıklar gösterir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için 0850 811 80 00 numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları